fbpx

O nás

Náš příběh

N

aše řada emoji vůní Freshener z roku 2018 slavila velký úspěch. Stále jsme však věděli, že k dokonalosti ještě kapka chybí. V nejnovější kolekci závěsných osvěžovačů Freshmani náš tým odborníků vychytal i těch pár much, na které nás upozornili zákazníci. Pro maximalizaci vašeho prožitku klademe při výrobě nových parfémů ještě vyšší požadavky na kvalitu výroby i dovážených vonných esencí. Dle vašich přání jsme také zvýšili výdrž našich produktů, takže vám mohou hladit duši celý měsíc. A jak jinak potěšit zákazníka než zábavným designem oblíbené vůně? Osvěžovače tvaru emoji hovínek český trh dosud nepoznal.

Abychom řidiče ubezpečili o zdravotní nezávadnosti našich produktů, nechali jsme produkty zkontrolovat Českou agenturou pro standardizaci (ČSN). Naše česká firma obdržela vážený certifikát ISO 9001 a současně se nám podařilo splnit i ty nejpřísnější normy EU. Pak už jen najít cesty, jak pro vás přitlačit výslednou cenu co nejvíce k zemi, a výroba se mohla rozjet ve velkém.

Výsledkem jsou kvalitní osvěžovače vzduchu do auta, bytu i kanceláře, kterým přichází na chuť stále více spokojených zákazníků. A to jak díky našim bohatým zkušenostem, trpělivosti s testováním a zkušeným pracovníkům, tak i díky vám, kteří nám poskytujete cenné připomínky.

S hrdostí a hřejivým pocitem u srdce vám dnes můžeme nabídnout jedny z nejkvalitnějších osvěžovačů vzduchu na trhu. Pestrý výběr aromat nadchne drsného šoféra i tu nejnáročnější hospodyňku. Jakmile jednou přičichnete, už se nikdy nebudete chtít vrátit ke klasickým „stromečkům“.

Zakupte si produkty Freshener v našem ověřeném e-shopu nebo od našich distributorů, které naleznete přehledně na stránce „PRODEJNÍ SÍŤ“. Do dvou čtyř dnů máte zásilku před prahem.

Věřte, že nákupem přispíváte na dobrou věc. Částka pomáhá v rámci výzvy #DUCKVSCANCER ženám v boji s rakovinou prsou.

industrial-freshmani

2019 - Přejmenování na FRESHMANI

2018 - Založení značky Freshener.cz

cancer

Pomáháme v boji proti rakovině. Nákupem našich Kačerů přispíváte
na pomoc @duckvscancer a nebo můžete přispět přímo
na transparentní účet.

0